Gocukdunyasi.com gerçek ( reel ) bir kuruluşmudur ?

Gocukdunyasi.com 1994 yılından bu yana ticari faliyetlerini sürdüren ve sektöründe bir çok yeniliğe imza atan Furkan Makine Mühendislik  firmasının bir kuruluşudur. Resmi web sayfamız : www.furkanmakine.com dur. Gocukdunyasi.com'a (90) 224 272 10 74 numaralı telefondan ,  veya bilgi@gocukdunyasi.com mail adresinden hafta içi ve hafta sonu saat 09:00 - 17:00 arasında ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi yerimizde görmek  ve üretim tesisimizi gezmek isterseniz adresimiz:  K.pınar  Köymen cad. No:58/A Osmangazi  - BURSA

 Gocukdunyasi.com'un kuruluş amacı nedir ?
Gocukdunyasi.com'un kuruluş amacı müşterilerine internet üzerinden ürünlerini tanıtmak ve müşterilerini yormadan en hızlı bir şekilde ürünlerin sevkini tek tıkla yerine ulaştırmaktır.

    Gocukdunyasi.com'un içeriği ve görsellerini kendi web sitemde kullanmak istiyorum, sakıncası var mı?
Gocukdunyasi.com'un görselleri ve içeriğinin telif hakları üretici firmalara aittir. Furkan Makine Mühendislik imalatçı firmadır.  Furkan Makine Mühendislik ve Gocukdunyasi.com'da bulunan üretici firmaların  içerik ve görselleri yazılı izin alınmadan hiçbir şekilde kullanılamaz.

    Gocukdunyasi.com'a nasıl ulaşabilirim ?
Gocukdunyasi.com'a (90) 224 272 10 74 numaralı telefondan veya bilgi@gocukdunyasi.com mail adresinden hafta içi ve hafta sonu saat 09:00 - 17:00 arasında ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi yerimizde görmek isterseniz Köymen cad. No:58/A Osmangazi  - BURSA.