Garanti:


Ekipmanlarımızın çalışma kalitesini artırmak, ergonomiyi artırmak ve mümkün olduğunca kullanıcı dostu hale getirmek için sürekli çalışıyoruz. Bunu yapmak için gerekli tüm yeteneklere sahibiz: yeni ekipman türlerinin denenmesi, hem Türkiye'de hem de yurtdışında boyasız çentikler getirmek için kendi merkezimiz, büyük merkezleri sabitlemek için çentikler ile işbirliği yapıyor. Bütün bunlar bize maksimum fonksiyonel özelliklere sahip yüksek kaliteli PDR ekipmanı üretme fırsatı veriyor.

 

Ömür boyu garanti
"gocukdunyasi" markası altında 8mm'den el aletleri. Kaliteden eminiz ve böyle bir garanti boş bir ifade değildir.
Sadece en güvenilir araç, şirketin itibarını riske atmadan böyle bir garanti verebilir.

1 yıl
Sarf malzemeleri hariç, ürün yelpazesinin geri kalanı için garanti.

14 gün
Sarf garantisi, ürünün alınması ve hata tespiti durumunda geçerlidir.
Malları değiştirebilirsiniz. Garanti, işlem sırasında kullanılan ürünler için geçerli değildir.

Garanti işlemi yapıldığında işlem yapılması prosedürü
Kusurun bir fotoğrafını çekin ve bize e-posta ile gönderin: bilgi@gocukdunyasi.com “İçinde Garanti, adınızı, faturanızı veya sipariş numaranızı girin (varsa), mektupta telefon numaranızı ve adresinizi girin.

Garanti departmanı, itirazınızı 3 iş günü içinde gözden geçirecek ve karar verecektir. Fotoğraf açıkça bir fabrika hatası gösteriyorsa (örneğin, kanca patlaması), yeni ürün derhal belirlediğiniz adrese gönderilecektir. Fotoğraftan tanımlanması mümkün değilse, bize bir garanti ürünü göndermeniz (veya servis merkezimize getirmeniz) gerekir (size telefonla nasıl daha iyi yapabileceğinizi söylerler), sonra servis mühendisleri araştırır. Arızayı ayrıntılı olarak inceleyin ve karar ve onarım seçenekleri / değiştirin.

Uyarı! Eski ürünlerin iadesi ve yeni malların teslimi ile ilgili tüm nakliye masrafları müşteri tarafından karşılanır.

 

Hala sorunuz varsa, lütfen +90 224 272 10 74 numaralı telefonu arayın ve bilgi@gocukdunyasi.com adresine bir e-posta gönderin!